کاشت ابرو

ابرو نقش مهمی در زیبایی صورت انسان به خصوص خانم ها دارد. با افزایش سن تغییرات مختلفی در بدن انسان رخ می دهد و یکی از این تغییرات در عملکرد هورمون هاست. که ممکن است با ریزش ابرو و مشکلات دیگر است که می توانید با مراجعه به یک کلینیک پوست و مو تخصصی اقدام به کاشت ابرو کنید و تغییر بسزایی در چهره تان ایجاد کنید.

مجموعه آوان متخصص کاشت ابرو می باشد که با دارا بودن تجهیزات روز دنیا و کادری مجرب به همراه متخصصین حرفه ای زیبایی می تواند بهترین نحوه کاشت ابرو را در چهره شما پیاده کند. در صورت نیاز به اطلاعات کامل و اطلاع از هزینه های کاشت ابرو می توانید با کلینیک پوست و مو آوان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید.

کلینیک کاشت ابرو

مهم ترین کار قبل از انجام جراحی پیوند ابرو مراجعه به یک کلینیک تخصصی پوست و مو می باشد که علاوه بر داشتن  مجوزهای بهداشتی، از تیم مجرب و پزشکان متخصص تشکیل شده باشد. به همین منظور حتما باید به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید.

مجموعه آوان با سابقه ی 25 ساله در خصوص پوست و مو توانسته است در طی این سال ها مراجعه کنندگان بسیاری را راضی کرده و انواع جراحی های کاشت ابرو ، کاشت مو و…  را با موفقیت انجام داده است. همچنین در صورت تمایل به اقدام هرگونه جراحی پوست و مو می توانید از مشاوره رایگان آوان استفاده کنید و تمام ابهامات خود را رفع کنید.

دلایل ریزش ابرو

 ناراحتی های پوستی
خارش ابرو
بیماری

افزایش سن
عدم رعایت بهداشت فردی
مسائل ارثی و ژنتیکی

سوختگی
مواد شیمیایی

کاشت ابرو در کلینیک تخصصی آوان توسط تیم فوق حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان انجام می شود با بالاترین کیفیت و تراکم

توجه داشته باشید که ابروهای کاشته شده بعد از مدتی قابل تشخیص از موهای اصلی ابرو نبوده و کسی متوجه استفاده شما از کاشت ابرو نخواهد شد.
.
در حال حاضر کلیه این مراحل توسط متخصصین حرفه ای و همچنین با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات این کار صورت می گیرد که دقت بالایی دارد و خود همین امر نیز کیفیت بالای عمل کاشت ابرو را تضمین می کند. بنابراین هیچ جای نگرانی نیست و کسانی که به هر دلیلی تمام و یا بخشی از ابروهایشان را از دست داده اند، براحتی می توانند خود را جهت عمل کاشت ابرو آماده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره انواع روش های کاشت ابرو و همچنین اطلاع از تمام هزینه های آن می توانید با کلینیک تخصصی آوان کاشت تماس بگیرید.

مراحل کاشت ابرو

ابرو، نقش مهمی در زیبایی دارد؛ با افزایش سن تغییرات زیادی موجب اختلال در زیبایی ابروها می شود از جمله کاهش رشد ابرو و شرایط مختلف پوستی که در پی آن کاشت ابرو، راه حل مناسبی برای بهبود و تقویت ابرو هاست.

گام اول: مشاوره تخصصی کاشت ابرو

پیش از عمل کاشت ابرو بهتر است طی جلسه مشاوره با پزشک؛ قصد خود و ظاهر مورد پسندی که از ابروی خود انتظار دارید را به اشتراک بگذارید. همچنین موضوعاتی که پزشک در جهت آماده شدن برای کاشت ابرو توصیه می کند را گوش کنید تا با رضایت خاطر برای کاشت ابرو آماده شوید.
مشخص کردن هزینه کاشت ابرو نیاز به مشخص کردن گرافت اهدایی مورد نیاز و مشاوره با پزشک متخصص پوست و مو دارد تا با توجه به خواسته شما هزینه کاشت ابرو را تعیین کند.

گام دوم: آماده سازی کاشت ابرو

جهت اطمینان از سلامت جسمانی فرد الزم است قبل از عمل کاشت ابرو تعدادی آزمایش از قبیل آزمایش خون، کبد، تیروئید و ادرار برای بررسی سلامت بیمار انجام شود تا پزشک از تجویز داروی مناسب برای بعد از کاشت ابرو اطمینان حاصل کند.
در بیشتر جراحی های کاشت ابرو از داروهای بی حسی خوراکی استفاده می کنند علاوه بر آن با روش تزریق بی حسی موضعی در ناحیه کاشت ابرو درد خاصی احساس نخواهید کرد.

گام سوم: جداسازی گرافت ابرو

برای جراحی کاشت ابرو تعدادی از موها برای اهدا شدن در ناحیه ابرو ها از پشت سر یا کنار گوش برداشته شده و بسته به روش کاشت ابرو که در مرحله مشاوره با پزشک هماهنگ میشود، برای قرار دادن در محل کاشت ابرو آماده می شود.

در نهایت جلسه کاشت ابرو

در جلسه کاشت ابرو پزشک تک تک گرافت های موی برداشته شده را با دقت و زاویه مناسب کاشته و ریشه ابرو ها بصورت طبیعی رشد میکنند و مدت زمان جلسه کاشت ابرو بسته به تعداد پیوندها متفاوت است.
کلینیک آوان کاشت زیرنظر پزشک و با مشاوره تخصصی بهترین خدمات در زمینه زیبایی و خدمات پوست و مو به مراجعه کنندگان ارائه میکند و کاشت ابروی طبیعی با تراکم بالا و بهترین کیفیت انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره انواع روش های کاشت ابرو و همچنین اطلاع از تمام هزینه های آن می توانید با کلینیک تخصصی آوان کاشت تماس بگیرید.

عارضه کاشت ابرو

عوارضی که در کاشت ابرو دیده می شود معمولا طی زمان کوتاهی برطرف شوند و بیشتر افراد بعد از عمل احساس درد و ناراحتی کمی دارند و برخی از افراد با کبودی اطراف ابرو و قرمزی محل کاشت ابرو دچار هستند اما با گذشت زمان و نگهداری مناسب برطرف خواهد شد.
اگر کاشت ابروی رضایت بخشی داشتید؛ پس از گذاشتن چند روز دوره نقاهت و نگهداری از محل زخم به حالت ایده آل ابرو میرسید که از ابرو های پیشین شما با زخامت تر و در کنار حفظ قرینه بودن ابرو؛ رشد طبیعی خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره انواع روش های کاشت ابرو و همچنین اطلاع از تمام هزینه های آن می توانید با کلینیک تخصصی آوان کاشت تماس بگیرید.

فهرست