موثرترین روش درمان کم پشتی ریش

داشتن ریش پر پشت در زیبایی صورت آقایان بسیار موثراست. ریش بعد از رسیدن به بلوغ  تقریبا 12 سالگی در آقایان شروع به رشد کرده و تا سن 22 سالگی دیگر فرآیند رشد ریش و سیبیل در آقایان تکمیل می شود.
روش های زیادی برای افزایش ریش وجود دارد. معمولا افراد بعد از استفاده از دارو یا محلول زمانی که نتیجه ای عایدشان نشد به سراغ کاشت می آیند، به کلی کاشت ریش قبل از طی فرآیند های درمانی پیشنهاد نمی شود.

علاوه بر این بعضی از افراد تا سن 22 سالگی رشد خوبی در ناحیه ریش دارند اما در گذر زمان به علت بیماری، استرس، عدم تعادل هورمون ها و رژیم غذایی نادرست ریش هایشان شروع به ریزش می کند. بعد از اینکه علت ریزش ریش و راه بر طرف کردن آن را متوجه شدید، اگر بعد از طی روش های درمان ریش هایتان مجدد شروع به رشد نکرد و از فرم ریش های خود ناراضی بودید بهترین راه کاشت ریش می باشد.

راه های درمان کم پشتی ریش

شما می توانید از درمان های سنتی مانند روغن بادام، روغن آرگان، روغن فندق استفاده کنید.
استفاده از محلول ماینوکسیدی ل نیز به رشد ریش کمک زیادی می کند.
رژیم غذایی سالم داشته باشید.
بهداشت را رعایت کنید و صورتتان را با شوینده های مناسب بشویید.
در نهایت اگر هیچکدام از این روش ها پاسخگوی مشکل شما نبود، کاشت ریش برای شما بهترین گزینه است.

بهترین روش های کاشت ریش

تکنیک SUT مخفف کلمه transplantation unit small می باشد که به معنای کاشت واحد های کوچک است. طی این فرایند بعد از جدا کردن فولیکول های مو به صورت دانه ای، موهای جدا شده را در ریش قرار می دهند. تکنیک اس یو تی یکی ا ز بهترین روش های کاشت ریش است. در این تکنیک کم ترین آسیب به ناحیه بانک مو وارد می شود. شما بعد از کاشت ریش با روش اس یو تی می توانید نتیجه عالی مشاهده کنید.

مزایای کاشت ریش به روش اس یو تی

کاشت ریش به این روش به این دلیل که با دستگاه و به صورت دانه ای انجام می شود، بانک موی شما آسیبی نمی بیند.
این روش بدون جراحی و بخیه است.
دوره نقاهت کاشت ریش با روش sut کوتاه است.

FUT کاشت مو با روش اف یو تی

یکی از قدیمی ترین روش های کاشت مو می باشد. طی این روش، یک نوار از بانک مو برداشته شده و بعد از بخیه زدن ناحیه ای که از پوست جدا شده، فولیکول های آن نوار در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته و جدا شده نهایتا در ناحیه ریش قرار می گیرد.

مزیت کاشت به ر وش اف یو تی

تکنیک transplantation unit follicular قیمت پایینی دارد علاوه برآن تکنیک بسیار اصولی و باکیفیتی است.
بهترین سن برای کاشت ریش
به کلی بعد از 22 سالگی که فرایند رشد ریش تکمیل شده است در صورتی که ریش هایتان بعد از آن سن کم پشت باشد می توانید کاشت ریش انجام دهید. به کلی کاشت ریش قبل از 22 سالگی پیشنهاد نمی شود.

اقدامات قبل از کاشت ریش

مهم ترین اقدام قبل از کاشت ریش، تحقیق درباره کلینیک های معتبر و پزشکان متخصص است. به این موضوع توجه کنید که شکل رشد ریش در زیبایی صورت شما تاثیر بالایی دارد. پس پزشکی را انتخاب کنید که فولیکول های برداشته شده در بانک مو را در بهترین زاویه قرار دارد تا ریش شما ظاهری طبیعی داشته باشد.
قبل از کاشت ریش، اول راه های درمانی را امتحان کنید ودر صورتی که جوابی حاصل نگردید، کاشت ریش را انتخاب کنید.
تمامی بیماری ها و داروهای خاصی که استفاده می کنید را با پزشکتان مطرح کنید.
مصرف داروهای ضد انعقاد خون را حداقل دوهفته قبل از کاشت قطع کنید.
2 هفته قبل از کاشت ریش مصرف الکل و دخانیات را قطع کنید.

اقدامات بعد از کاشت ریش

پس از کاشت ریش تا مدتی که پزشک توصیه کرده از داروهای ضد انعقاد استفاده نکنید.
به ناحیه کاشته شده تا زمانی که زخم ها خوب نشده دست نزنید.
محل زخم ها باید تمیز نگه داشته شود تا درگیر عفونت نشوید.
حداقل تا 48 ساعت بعد از کاشت ریش نباید ناحیه کاشت خیس شود.
تا زمانی که زخم کاشت ریش کاملا خوب نشده است حدودا 2 هفته طول می کشد در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید.
تا 2 هفته بعد از کاشت ریش از مصرف الکل و دخانیات پرهیز کنید.
حداقل تا 2 هفته هنگام استراحت سرتان باید 30 سانتی متر بالاتر از بدنتان قرار بگیرد.

عوارض کاشت ریش

ممکن است بعد از کاشت دچار حس سوزش و درد، در ناحیه کاشت شوید. همچنین احساس سرگیجه و سردرد بعد از کاشت کاملا طبیعی است و بعد از مدت کوتاهی کاملا رفع می شود. عفونت نیز یکی از عوارض احتمالی کاشت ریش است، که اگر در کلینیکی مجهز و بهداشتی فرآیند کاشت انجام گیرد و ناحیه کاشت را تمیز نگه دارید احتمال ایجاد عفونت به کمترین میزان خود می رسد.

دوره نقاهت کاشت ریش

کاشت ریش دوره نقاهت کوتاهی دارد و شما بعد از 5 روز می توانید با رعایت توصیه های پزشک و اقدامات بعد از کاشت به فرایند عادی زندگی خود ادامه دهید.

هزینه کاشت ریش

هزینه کاشت ریش بر اساس کلینیک و روش کاشتی که انتخاب می کنید، کاملا متفاوت و متغیر است و نمی توان هزینه ثابتی برای آن تخمین زد.

پس از چه مدت می توان نتیجه نهایی کاشت ر یش را دید؟

مو های کاشته شده بعد از گذشت حدود یک ماه دچار ریزش می شود و بعد از سه ماه رشد مجدد خواهد داشت. شما بعد ازگذشت یک سال می توانید نتیجه نهایی کاشت ریش را مشاهده کنید.

بهترین کلینیک کاشت ریش

کلینیک فوق تخصصی آوان کاشت با استفاده از بهترین روش های کاشت ریش، با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و با همکاری کادری متخصص در زمینه کاشت ریش، همواره به مراجعه کنندگان خود با کیفیت ترین خدمات را ارائه داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره انواع روش های کاشت ریش و همچنین اطلاع از تمام هزینه های آن می توانید با کلینیک تخصصی آوان کاشت تماس بگیرید  


دریافت مشاوره رایگان

فهرست