شناخت بهترین کلینیک کاشت مو

از کجا میزان اعتبار یک کلینیک کاشت مو را متوجه شویم؟

طبیعتا مهم ترین کار قبل از کاشت مو تحقیق درباره مراکز زیبایی و انتخاب بهترین آنهاست. کلینیک کاشت مو باید دارای مجوز باشد و کادر ماهری در آن مشغول فعالیت باشد. بسیاری از کلینیک ها کار کاشت را به کارآموزان یا پرسنل خود می سپارند یا بسیاری از افراد خودشان کاراموزان را انتخاب می کنند تا هزینه کمتری بپردازند اما این را در نظر داشته باشید که شما نهایتا دو بار می توانید از بانک موی خود برای کاشت مو استفاده کنید پس نباید کاشت موهایتان را که مسئله ای بسیار تخصصی است را دست افراد غیر متخصص بسپارید.

از طرفی در انتخاب کلینیک زیبایی تنها به مهارت و تخصص پزشک توجه نکنید چرا که سایر کادر حاضر در مرکز زیبایی نیز باید مهارت لازم را داشته باشند این موضوع به این دلیل است که پزشک به تنهایی عمل زیبایی کاشت را انجام نمی دهد و از دستیار نیز استفاده می کند.
از طرفی این را در نظر بگیرید که کلینیکی که به آن مراجعه می کنید باید از بهترین روش ها که بهترین نتیجه و کم ترین آسیب به بانک موی شما را داشته باشد استفاده کند همچنین باید دارای دستگاه های مجهزی باشد و تمامی نکات بهداشتی را رعایت کند. در صورتی که مرکز زیبایی که انتخاب کرده اید بهداشت لازم را رعایت نکند قسمت کاشت یا بانک موی شما عفونت خواهد کرد.
کلینیک باید مجوز وزارت بهداشت را داشته باشد همچنین پزشک و تمامی کادر حاضر در کلینیک باید دارای مجوز رسمی باشند شما می توانید با مراجعه به سایت معاونت بهداشت و درمان از داشتن مجوز کلینیک اطمینان حاصل کنید.

ویژگی معتبر بودن کلینیک کاشت مو

داشتن کادر مجرب و پزشک متخصص 

پزشک و دستیارانش باید علاوه بر تخصص دارای اخلاق حرفه ای، حوصله و تجربه باشند برخی عمل های کاشت ساعت ها طول می کشد و اگر پزشک و دستیارانش نکات فوق را نداشته باشند از آنجا که شما باید بعد عمل مجددا برای باز کردن پانسمان و انجام خدمات پس از کاشت به کلینیک پزشک خود مراجعه کنید طبیعتا اذیت خواهید شد. حتما سابقه کاری ، نمونه کار ها ،رضایت یا عدم رضایت مراجعه کنندگان را بررسی کنید.

بهترین روش کاشت مو و دستگاه های باکیفیت

بسیاری از روش ها با به وجود آمدن روش های جدید منسوخ شده اند. این را در نظر بگیرید که هر روش جدیدی ایرادهای روش قبلی را حذف کرده بود و توانسته بود خود را جایگزین آن کند این مسئله عموما برای دستگاه نیز صدق می کند. علاوه بر آن بعضی از روش های کاشت مو تنها مناسب بعضی از افراد است و برخی دیگر باید از روش دیگری استفاده کنند. در کل انتخاب روش کاشت بیشتر بستگی به بانک مو، میزان استقامت مو و انتظار شما از میزان تراکم کاشت دارد پس بهتر است نسبت به این نکات بهترین روش را برای خود انتخاب کنید.

مجوزهای وزارت بهداشت کلینیک 

طبیعتا وزارت بهداشت به همه افراد مجوز فعالیت نمی دهد و فرد حتما باید دارای تخصص باشد و مکانی که در آن می خواهد شروع به فعالیت کند دارای استاندارد های لازم وزارت بهداشت باشد. پس هنگام انتخاب فرد متخصص برای کاشت مو حتما به اینکه دارای مجوز و پروانه پزشکی است دقت کنید.

رعایت بهداشت در کلینیک کاشت مو

همانطور که در ابتدا راجع به آن صحبت شد داشتن بهداشت کلینیک بسیار مهم است به این دلیل که ناحیه کاشت دچار عفونت و آسیب نشود. با در نظر گرفتن نکات یاد شده و اینکه مو یکی از مهم ترین نکات زیبایی در هر فرد هست حتما از متخصصین و افراد ماهر استفاده کنید.

کلینیک آوان بهترین مجموعه برای کاشت مو

تا اینجای کار با موارد و ویژگی های یک کلینیک خوب آشنا شدید و به نوعی راه شناخت یک مجموعه ی خوب برای کاشت مو را برایتان شرح دادیم حال اگر به دنبال یک کلینیک زیبایی خوب برای ارائه انواع خدمات زیبایی از جلمه کاشت ابرو و مو، تزریق چربی، مزوتراپی ابرو و مو، بوکال فت و دیگر خدمات کاشت هستید می توانید به آوان کاشت مراجعه کنید

فهرست