کاشت مو افراد مشهور

سلبریتی هایی بسیاری تا کنون اقدام به کاشت مو کرده اند و خب این موضوع فقط مربوط به بانوان نیست و مردان زیادی هستند که با جراحی کاشت مو طبیعی تغییرات زیادی در ظاهر آنها بوجود آورده است. کاشت مو افراد مشهور بسیار رایج شده است چرا که کسی نمیخواهد طاسی بیش از حد داشته باشو و یا چهره ای بزرگتر از سن خود داشته باشد.

دلیل اصلی کاشت مو چیست؟

گزارش شده است که مردان بیشتر از زنان دچار ریزش مو هستند و جبران ریزش مو برای کسانی که زندگی پر مشغله دارند بسیار سخت است.
مهم ترین فایده کاشت مو داشتن موهای طبیعی و داشتن دوره نقاهت نسبتا کوتاه نسبت به دیگر جراحی ها و داشتن بازدهی بیشتر در کاشت مو نسبت به مزوتراپی و فیلر مو می باشد که پای افراد معروف هم به کلینیک های کاشت مو باز شده و شاهد کاشت موی بازیگران هستیم.
کلینیک آوان کاشت از جدیدترین تجهیزات زیبایی بهره میگیرد و با تیم درمانی مجرب و سابقه 25 ساله خدمات زیبایی از جمله کاشت مو، کاشت ابرو، فیلر مو، مزوتراپی مو و… را انجام میدهد.

کاشت موی افراد معروف ایرانی

فرقی نمیکند سلبریتی ها در کجای دنیا زندگی کنند، به هر حال کاشت مو برای افراد معروف محیا است و لیست بازیگران ایرانی که کاشت مو انجام دادند را به شما معرفی میکنیم.

کاشت مو علیخانی
کاشت مو ی احسان علیخانی

احسان علیخانی

کاشت مو حمید لولایی
حمید لولایی

کاشت مو جلال حسینی
سید جلال حسینی


برزو ارجمند

کاشت موی بازیگران خارجی

افرادی معروف بسیاری در دنیا هستند که اقدام به جراجی کاشت مو کرده اند. که در اینجا این افراد معروف را نام می بریم:

کاشت مو آل پاچینو
آل پاچینو


متیومککانهی

کاشت مو Daniel Craig
دنیل گریک

کاشت مو انریکه ایگلیسیاس
انریکه ایگلیسیاس

دلیل ریزش مو

حال که تا به این لحظه درباره کاشت مو افراد مشهور صحبت کردیم نوبت می رسد تا برخی از دلایل ریزش مو را مورد بررسی قراردهیم.
• رژیم غذایی نامناسب
• صاف کردن بیش از حد موها
• رنگ گذاشتن
• استفاده بیش از حد از الکل
• عادت نادرست خوابیدن
اگر از زیرش مو رنج میبرید و به دنبال داشتن موهای طبیعی با ماندگاری بالا هستید، کلینیک آوان کاشت سعی در کسب رضایت شما با ارائه خدمات جدید و بکارگیری کادر درمانی مجرب میباشد همچنین با مشاوره رایگان خود پاسخگوی سوالات شما در زمینه زیبایی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست