روش میکروفیت

مهم ترین موضوع در کاشت مو، میزان ماندگاری است و علاوه بر آن بدون عارضه بودن روش کاشت مو نیز ملاک است. جدیدترین روش کاشت مو در ایران میکروفیت می باشد که با اثرگذاری بالا و عوارض کم یک راه مناسب برای داشتن موهای متراکم می باشد.

Micro Fit

در ابتدا کاشت مو به روش دسته ای انجام می شد و گرافت هایی که برداشت شده بودند 4 میلی متر قطر داشته و دارای 4 یا 5 فولیکول مو بودند اما با ورود تجهیزات بروز، می توان به صورت تک فولیکولی پیوند کاشت مو را انجام داد.

دلیل برتری میکروفیت

به دلیل استفاده از ابزار های کوچک و دقیق نام میکروفیت این چنین ثبت شده، اساس این روش تفاوت در ابزار های مورد استفاده و نحوه آماده سازی و برداشت گرافت های مو است. برای پیوند نیاز به برداشتن نوار پوستی نیست و تا حدودی کمتر تهاجمی است بطوری که با ایجاد سوراخ هایی ریز در برای برداشت مو استفاده می کنند که کمترین میزان عوارض را دارد.

مزایای کاشت مو میکروفیت

مهم ترین مزیت این روش تهاجمی نبودن آن است که جای جراحت کمی نیز باقی میگذارد. از هر روشی که برای کاشت مو استفاده کنید امکان عفونت، خونریزی و لخته شدن خون در بدن وجود دارد؛ روش FIT Micro نسبت به دیگر روش های کاشت مو دوره نقاهت کوتاه تر ی دارد بطوری که پس از 24 ساعت مراجع می تواند به فعالیت های روزانه خود برسد.
امکان اجتناب از این عوارض با انتخاب مرکز کاشت موی معتبر و با تجربه به حداقل میرسد، کلینیک زیبایی آوان نیز با اعتبار 25 ساله خود در پی کسب رضایت مشتریان قدم برداشته و انواع روش ها در آن صورت می گیرد.

دیگر ویژگی های میکروفیت
  • در این روش خطاهای جراحی کاهش میابد.
  • موهای نازک در کاشت مو پیوند داده نمیشوند.
  • برای کسانی که پوست سر سفت دارند نیز مناسب است.
  • برداشت گرافت طی چند جلسه و با دقت بالا انجام می شود.

بهترین روش کاشت مو چیست؟

میکروفیت(Micro Fit) از بهترین روش ها است که با توجه به شرایط و وضعیت طاسی شما می توانید مستعد انجام این عمل زیبایی مو باشید. در طول مشاوره، جراح وضعیت موهای شما را به دقت بررسی میکند و با رضایت خود نحوه کاشت مو برایتان انتخاب می شود.همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان کلینیک کاشت مو آوان بهره مند شوید.

هزینه کاشت مو به روش MicroFIT

هزینه کاشت مو با توجه به مدت زمان انجام جراحی، تعداد گرافت ها و عوامل دیگر متغیر است اما بطور کلی این روش هزینه بیشتری دارد. که جهت اطلاع دقیق از هزینه ها می توانید با کلینیک آوان تماس بگیرید.

چه کسانی کاندید مناسب برای روش میکروفیت هستند؟

ترمیم کاشت میکروفیت هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است و محدودیت سنی وجود ندارد. البته توصیه می شود آقایان بعد از 30 سالگی کاشت را شروع کنند و دلیل ریزش مو مشخص شده باشد؛ در مواقعی ضایعه ریزش مو به دلیل بیماری است و میتوان با دارو آن را درمان کرد.
اگر قصد مشاوره گرفتن از متخصص زیبایی و کسب اطلاعات بیشتر در حوزه خدمات کاشت مو را دارید، سایت آوان امکان ثبت آنلاین تایم ویزیت و گرفتن مشاوره رایگان را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست